Republičko takmičenje u šahu za učenike sa smetnjama u razvoju i invaliditetom
Nedeljnik
U osnovnoj školi za oštećene sluhom-nagluve „Stefan Dečanski“ u Beogradu održano je republičko takmičenje u šahu za učenike osnovnih i srednjih škola sa smetnjama u razvoju i ivaliditetom. Na turniru su učestvovali učenici iz škole sa domom za učenike oštećenog sluha i govora ,,11 maj,,  Jagodina, OŠ ,,Dragan Kovačević“ Beograd, škola za osnovno i srednje […]
.. nastavite čitanje ...