„Srbija pobeđuje“ na Gradskoj upravi
Dnevni list Danas
"Srbija pobeđuje" na Gradskoj upravi 1Gradonačelniče Leskovca, pošto ste slogan "Srbija pobeđuje" okačili na zgradu Gradske uprave grada Leskovca, red je da građanima i objasnite - u kom smo to sukobu pa Srbija treba da "pobeđuje"?
.. nastavite čitanje ...