Objavljeno: Petak, 15. maj 2026. 22:24:00
Америка ради на поткопавању БРИКС-а јер ова организација није типична по западним мерилима – БРИКС се труди да отупи оштрицу западног неоколонијалног и неоимперијалног система. Зато се на Западу и покрећу кампање против БРИКС-а и на заинтересованост великог броја земаља да приступе организацији одговара се - агресијом.