5 medalja za učenike Farmaceutsko-fizioterapeutske škole: Osvojili prvo mesto na međunarodnom takmičenju
Nedeljnik
Farmaceutsko-fizioterapeutska škola iz Beograda osvojila je prvo mesto na internacionalnom takmičenju u Novom Sadu, a njeni učenici, budući fizioterapeuti, pet medelja u kategoriji masaža, saopšteno je danas. Zlatnu medalju osvojila je Jana Živanović, srebrnu Silva Marinković a bronzane – Katarina Lučković, Bogdan Jovanović i Sofija Pavić. Na takmičenju, pored učesnika iz Srbije, učestvovali su takmičari […]
.. nastavite čitanje ...