"Bila sam okupirana decom, tek su se vratili iz Australije": Tanja Savić otkrila zašto nije snimila ovaj duet
Telegraf - Najnovije vesti
Tanja Savić otkrila je da je trebalo da snimi duet sa Magla bendom, ali da se to nije dogodilo zbog privatnih problema koje je tada imala.
.. nastavite čitanje ...