Objavljeno: Nedelja, 17. maj 2026. 21:22:00
Vlada iz Magla benda pričao je sa pripadnicima sedme sile pred večerašnji koncert u srpskoj prestonici, te nije krio oduševljenje zbog nedavnog gesta koleginice Cece Ražnatović. Otkrio je koliko je srećan zbog uspeha benda, te da imaju mnogo planova za naredni period.