Generacija koja je odrasla uz pametne telefone, društvene mreže i stalnu povezanost nikada nije bila toliko umrežena, a ipak se oseća najotuđenije od svih prethodnih. Prema istraživanjima u Americi, čak 67% pripadnika Generacije Z navodi da se često ili stalno oseća usamljeno, što ovu generaciju sve češće definiše kao najusamljeniju u modernoj istoriji. Na prvi […]
Чланак Generacija Z: Zašto se 67% mladih oseća usamljeno? се појављује прво на Vesti Online.