"Nikad više na Evroviziju, siti smo" - momci iz Lavine sleteli u Beograd pa otkrili ono što gledaoci nisu mogli da vide na ekranima
Srbija Danas
Članovi metal benda Lavina sleteli su na beogradski aerodrom nakon nastupa na Evroviziji. Vidno iscrpljeni, ali ponosni na pruženi maksimum, poručili su da se više neće takmičiti na ovom festivalu, te su pozvali publiku na veliki beogradski koncert zakazan za 19. septembar.
.. nastavite čitanje ...