Objavljeno: Nedelja, 17. maj 2026. 18:00:19
Domaću javnost juče je uznemirila vest o zdravstvenom stanju pevača Slobe Vasića, koji je najpre primljen na Vojnomedicinsku akademiju (VMA), a potom prebačen u psihijatrijsku ustanovu „Laza Lazarević“. Kako prenose domaći mediji, on je sa prijemnog odeljenja u međuvremenu premešten na muško odeljenje ove klinike, gde će nastaviti dalje lečenje.