Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda i član Vaterpolo kluba Novi Beograd, našao se u verbalnom sukobu sa kragujevačkom publikom tokom prve utakmice finala Superlige Srbije. Vaterpolisti Radničkog pobedili su Novi Beograd sa 15:10, a atmosfera je u nekoliko navrata bila „zapaljiva“. Navijači su Šapića pozdravili salvom zvižduka, a posla je tokom meča imalo i obezbeđenje, jer [...]
Чланак Šapić u sukobu sa navijačima Radničkog, „pumpanje“ na vaterpolo finalu u Kragujevcu се појављује прво на Ritam Grada - vesti Kragujevac.