У случају напада Анерике, Куба ће искористити право на самоодбрану
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
У случају војног напада Сједињених Америчких Држава, Куба намерава да искористи своје "легитимно право на самоодбрану", изјавио је данас заменик министра спољних послова Кубе Карлос Фернандез де Косио.
.. nastavite čitanje ...