” UMORNI SMO, ALI POZITIVNA ENERGIJA JE TU”: Momci iz "Lavine" sleteli u Beograd nakon finala 70. "Pesme Evrovizije"
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

SRPSKI predstavnici na ovogodišnjoj jubilarnoj 70. Evroviziji grupa "Lavina" vratili su se u Beograd dan nakon finala. Oni su u konačnom skoru zauzeli 17. mesto, a pobedu je odnela Dara iz Bugarske.
.. nastavite čitanje ...