Активисти СНС разговарали са грађанима у МЗ „21. октобар”

Активисти Градског одбора Српске напредне странке у Крагујевцу у склопу својих редовних активности, у МЗ „21. октобар“ разговарали су са грађанима и упознали их са програмским активностима. У Месној заједници „21. октобар“, на штандовима Српске напредне странке активисти су заинтересоване грађане упознали са програмом ове политичке организације. Сваке седмице у различитим месним заједницама окупљају се […]

Чланак Активисти СНС разговарали са грађанима у МЗ „21. октобар” се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...