Objavljeno: Ponedeljak, 18. maj 2026. 15:26:00

GRAD Beograd poklonio je domovima zdravlja na svojoj teritoriji 20 vozila za prevoz pacijenata na dijalizu, a primopredaji je danas prisustvovao gradonačelnik Aleksandar Šapić, koji je istakao da je Grad u poslednje četiri godine uložio tri milijarde dinara u pružanje pomoći beogradskim zdravstvenim ustanovama.