BEOGRAD DONIRAO 20 VOZILA ZA PACIJENTE NA DIJALIZI: Podrška zdravstvu i bolji pristup uslugama (FOTO)
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

GRAD Beograd poklonio je domovima zdravlja na svojoj teritoriji 20 vozila za prevoz pacijenata na dijalizu, a primopredaji je danas prisustvovao gradonačelnik Aleksandar Šapić, koji je istakao da je Grad u poslednje četiri godine uložio tri milijarde dinara u pružanje pomoći beogradskim zdravstvenim ustanovama.
.. nastavite čitanje ...