Bez svečanog otvaranja: Gradonačelnik Novog Sada na Instagramu objavio da je proradio novi park kod Spensa
Dnevni list Danas
Bez svečanog otvaranja: Gradonačelnik Novog Sada na Instagramu objavio da je proradio novi park kod Spensa 2Novi park kod Spensa u Novom Sadu je proradio. Svečanog otvaranja, barem za sada nije bilo, a da je park otvoren objavio je na društvenoj mreži Instagram gradonačelnik Žarko Mićin.
.. nastavite čitanje ...