De Kosio: U slučaju napada SAD, Kuba će iskoristiti pravo na samoodbranu
Telegraf - Najnovije vesti
U slučaju vojnog napada Sjedinjenih Američkih Država, Kuba namerava da iskoristi svoje "legitimno pravo na samoodbranu", izjavio je danas zamenik ministra.
.. nastavite čitanje ...