„ФТН ПОНОС НОВОГ САДА“ Градоначелник Мићин на обележавању 66 година рада те институције: Од свог оснивања је био СТУБ ЗНАЊА, ИНОВАЦИЈА И НАПРЕТКА
Dnevnik
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин присуствовао је обележавању 66 година постојања Факултета техничких наука Универзитета у Новом Саду.
.. nastavite čitanje ...