Objavljeno: Ponedeljak, 18. maj 2026. 09:15:00

A Belügyminisztérium bejelentette, hogy május 18-tól a hónap végéig fokozott forgalomellenőrzést végez a közlekedési rendőrség a szerbiai utakon. A központi vezérlésű akció ezúttal a gyalogosok és a motorkerékpár-vezetők által elkövetett szabálysértések felderítésére irányul – írja a közlemény.
Szerző: Magyar Szó online