Gojkovićeva primila delegaciju iz provincije Bengo
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković sastala se danas u Novom Sadu sa delegacijom iz Angole, sa kojom je razgovarala o intenziviranju saradnje između AP Vojvodine i provincije Bengo, s akcentom na oblastima poljoprivrede, obrazovanja i privrede.
.. nastavite čitanje ...