Objavljeno: Ponedeljak, 18. maj 2026. 10:45:50
Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković sastala se danas u Novom Sadu sa delegacijom iz Angole, sa kojom je razgovarala o intenziviranju saradnje između AP Vojvodine i provincije Bengo, s akcentom na oblastima poljoprivrede, obrazovanja i privrede.