Objavljeno: Ponedeljak, 18. maj 2026. 14:56:55
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić prisustvovao je danas primopredaji 20 vozila koje je Grad Beograd donirao domovima zdravlja, namenjenih za prevoz pacijenata na dijalizi. Vozila će biti raspoređena u trinaest domova zdravlja na teritoriji Beograda.