Két ezrelék feletti alkoholszinttel vezettek
Magyar Szó
A múlt hétvégén az újvidéki rendőrség a Dél-bácskai körzet területén 84 sofőrt és 12 járművet vont ki a forgalomból, 13 járművezetőt pedig őrizetbe vett. Hét személyt ittas vezetés miatt állítottak elő, három sofőrt Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...