Objavljeno: Ponedeljak, 18. maj 2026. 15:11:00

A múlt hétvégén az újvidéki rendőrség a Dél-bácskai körzet területén 84 sofőrt és 12 járművet vont ki a forgalomból, 13 járművezetőt pedig őrizetbe vett.
Hét személyt ittas vezetés miatt állítottak elő, három sofőrt
Szerző: Magyar Szó online