LAVROV IZJAVIO: "Imaju pravo! To je apsolutno legitimno!"
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

IRAN, kao i svaka druga zemlja koja je učesnica Sporazuma o neširenju nuklearnog oružja, ima puno pravo da obogaćuje uranijum za mirnodopske i energetske ciljeve, izjavio je ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov na konferenciji za novinare nakon sastanka sa šefom diplomatije Ekvatorijalne Gvineje Simeonom Ojonom Esonom Anguom.
.. nastavite čitanje ...