"LEGITIMNO PRAVO NA SAMOODBRANU" Kuba poručila: "SAD su agresor, a mi smo napadnuta zemlja"
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

U SLUČAJU vojnog napada Sjedinjenih Američkih Država, Kuba namerava da iskoristi svoje "legitimno pravo na samoodbranu", izjavio je zamenik ministra spoljnih poslova Kube Karlos Fernandez de Kosio.
.. nastavite čitanje ...