Objavljeno: Ponedeljak, 18. maj 2026. 10:10:02
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin sastao se u Gradskoj kući sa ambasadorom Arapske Republike Egipat u Republici Srbiji, Nj. E. Ahmedom Salamom Solimanom. Tom prilikom, oni su razgovarali o unapređenju saradnje u oblastima kulture, turizma i privrede, kao i o daljem razvoju partnerskih odnosa Novog Sada i Aleksandrije sa kojom Grad ima potpisan Sporazum o saradnji od 2021. godine.