Objavljeno: Ponedeljak, 18. maj 2026. 14:57:00
Непознате особе су разбиле улазна врата на српској амбуланти у селу Бањска код Вучитрна, а призор расутог стакла и лом затекао је радник амбуланте који је јутрос дошао на посао, саопштила је Канцеларија за КиМ, истичући да је овај случај наставак антисрпске кампање албанских екстремиста усмерене против Срба и српских институција на КиМ.