ПОСЛЕ ДВЕ И ПО ГОДИНЕ НА ЧЕЛУ КЛУБА АЛЕКСА РАДУКИН СЕ ОПРОСТИО ОД ЈУГОВИЋА: Остварио сам очев и свој сан
Dnevnik
После две и по године проведене на челу РК Југовић, Алекса Радукин поднео је оставку на место председника клуба, уз поруку да одлази мирне савести јер клуб оставља стабилан, без дугова и са сачуваним суперлигашким статусом.
.. nastavite čitanje ...