После 60 година поново на окупу – сусрет генерације Пећке гимназије

Матуранти Пећке гимназије су у Крагујевцу обележили јубилеј – 60 година матуре. То је била прилика да се њих 15-ак који данас живе на различитим странама света да се још једном окупе и подсете гимназијских дана и незаборавних успомена. Матуранти Пећке гимназије који су обележили шест деценија од завршетка средњошколског образовања кажу да је реч […]

Чланак После 60 година поново на окупу – сусрет генерације Пећке гимназије се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...