„S pravom se elita ljuti na primitivce“: Siniša Kovačević o Memorandumu o KiM
Dnevni list Danas
"S pravom se elita ljuti na primitivce": Siniša Kovačević o Memorandumu o KiM 1Dramski pisac Siniša Kovačević reagovao je danas na objavljeni studentski Memoprandum o Kosovu i Metohiji rekavši da se "s pravom elita ljuti na primitivce".
.. nastavite čitanje ...