Saobraćajna policija od 18. maja pojačano kontroliše pešake i motocikliste
Ist Media
  Od 18. do 31. maja saobraćajna policija širom Srbije pojačano će kontrolisati učesnike u saobraćaju, a poseban akcenat biće na kontroli pešaka i vozača dvotočkaša, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova. Akciju organizuje Uprava saobraćajne policije u okviru šeste centralne kontrole saobraćaja ove godine, a cilj je otkrivanje prekršaja koje...
.. nastavite čitanje ...