Šapić na primopredaji 20 vozila koje je grad donirao domovima zdravlja za prevoz pacijenata na dijalizu
Dnevni list Danas
Šapić na primopredaji 20 vozila koje je grad donirao domovima zdravlja za prevoz pacijenata na dijalizu 1 Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić danas je, na primopredaji 20 vozila koje je grad donirao domovima zdravlja za prevoz pacijenata na dijalizu, izjavio da je Beograd u protekle četiri godine uložio tri milijarde dinara za pomoć zdravstvenim ustanovama, iako domovi zdravlja nisu više u nadležnosti grada.
.. nastavite čitanje ...