Objavljeno: Ponedeljak, 18. maj 2026. 13:35:47
Председница Покрајинске владе Маја Гојковић састала се данас у Новом Саду са делегацијом из Анголе, са којом је разговарала о интензивирању сарадње између АП Војводине и провинције Бенго, пре свега у областима пољопривреде, образовања и привреде.