ВОЈВОДИНА И АНГОЛА ЈАЧАЈУ САРАДЊУ Maja Гојковић са делегацијом провинције Бенго о пољопривреди, образовању и привреди
Dnevnik
Председница Покрајинске владе Маја Гојковић састала се данас у Новом Саду са делегацијом из Анголе, са којом је разговарала о интензивирању сарадње између АП Војводине и провинције Бенго, пре свега у областима пољопривреде, образовања и привреде.
.. nastavite čitanje ...