Osnivač Liberala i demokrata Đorđe Žujović ocenio je danas da izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u prisustvu direktora policije, da narko-dilere obezbeđuje policija predstavlja "šamar" za sve pripadnike Ministarstva unutrašnjih poslova i građane u Srbiji, ali i otvoreno priznanje da je sektor bezbednosti u agoniji.