Nakon izrade i podele nalepnica, studenti u blokadi fakulteta Univerziteta u Novom Sadu organizuju štampanje poruke „Studenti pobeđuju“ na majicama i platnenim cegerima. Akcija će biti održana u četvrtak, 21. maja od 17 do 19 časova u kampusu Novosadskog univerziteta.