DECA SE OTROVALA U ARANĐELOVCU A ODGOVORA NIGDE : Jeli piletinu pa povraćali 20 puta
Blic.rs - Današnje vesti
Dvadesetak đaka OŠ "Sveti Sava" u Aranđelovcu otrovalo se 19. oktobra užinom kupljenom u pekari koja se nalazi u dvorištu škole, a nadležni u Opštoj bolnici u Aranđelovcu, sanitara inspekcija u Kragujevcu i Ministarstvo prosvet nisu dali odgovore šta se desilo, ko je kriv i kakve će sankcije biti primenjene.
.. nastavite čitanje ...