Dečak (16) umro nakon što je pojeo sladoled u poslastičarnici u kojoj je redovno odlazio: Samo se srušio
Telegraf - Najnovije vesti
Dečak (16) preminuo je nedugo nakon što je pojeo sladoled u poznatoj poslastičarnici u Italiji. Adrijano D'Orsi počeo je da se guši naočigled drugara, a život.
.. nastavite čitanje ...