Dronovi koji su napali nuklearnu elektranu u Emiratima stigli iz Iraka
Nedeljnik
Dronovi koji su gađali nuklearnu elektranu Barakah u Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) doleteli su iz Iraka, saopštilo je danas ministarstvo odbrane UAE. Nijedna grupa nije preuzela odgovornost za napad, iako se sumnjalo da su u pitanju Iran i njegovi saveznici. Ministarstvo odbrane je dodalo da su još tri drona ciljala Emirate u poslednja dva dana, […]
.. nastavite čitanje ...