(ФОТО) МИНИСТАРКА СА МЛАДИМА У ЕКОЛОШКОЈ АКЦИЈИ КОД ВАЉЕВА Павков: Природа има будућност када је заједно чувамо
Dnevnik
ВАЉЕВО: Министарка заштите животне средине Сара Павков учествовала је данас са младима у еколошкој акцији у Лелићу код Ваљева, у оквиру националне кампање „Природа нема алтернативу – зато делуј и ти!“, саопштило је Министарство заштите животне средине. 
.. nastavite čitanje ...