IDIOTIZAM: Pijan i bez dozvole vozio 182 na sat kroz Novi Beograd! Da li ovaj dečko treba direktno u zatvor?
Telegraf - Najnovije vesti
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije u Direkciji policije, presretačem su jutros oko 2 časa, na teritoriji opštine Novi.
.. nastavite čitanje ...