Objavljeno: Utorak, 19. maj 2026. 10:00:12
Priprema tehničke dokumentacije za gradnju RHE "Bistrica" je u završnoj fazi, saopštio je danas EPS čiji su predstavnici zajedno sa Ministarstvom rudarstva i energetike i Ministarstvom za zaštitu životne sredine razgovarali sa opštinama Nova Varoš, Priboj i Prijepolje o mapiranju odgovarajućih lokacija za odlaganje građevinskog materijala iz iskopa buduće elektrane i rešavanju statusa nesanitarne deponije "Druglići".