Тренер Партизана: Само је 1:0...
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Само је 1:0, морамо да добијемо две утакмице. Одиграли смо добро, нарочито 32-33 минута, контролисали смо све. Нисмо морали да "патимо", али у последњих шест или седам минута смо гледали семафор, а Звезда се борила, рекао је тренер кошаркаша Партизана Ђоан Пењароја после победе против Црвене звезде (100:94) у првом мечу полуфинала АБА лиге.
.. nastavite čitanje ...