U Rožajama obilježeno 20 godina od obnove crnogorske nezavisnosti
Sandzacke.rs
U Rožajama je jučer, u organizaciji Ministarstva dijaspore Crne Gore, održana centralna svečanost za sjever Crne Gore povodom obilježavanja dvije decenije od obnove nezavisnosti države, prenosi “Dan“. Svečanosti su prisustvovali predsjednik Vlade Crne Gore Milojko Spajić, ministar dijaspore Mirsad Azemović, ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović, predstavnici Vlade, lokalne samouprave, dijaspore i brojni građani. Obraćajući se [...]
.. nastavite čitanje ...