ЗБОГ ШПИЈУНАЖЕ САУТЕМПТОН ИЗБАЧЕН ИЗ БАРАЖА: Ништа од Премијер лиге
Dnevnik
Независна дисциплинска комисија Енглеске фудбалске лиге (ЕФЛ) избацила је Саутемптон из баража за пласман у Премијер лигу након што је клуб признао да је неовлашћено шпијунирао и снимао тренинге других клубова.
.. nastavite čitanje ...