АУТО КОРИСТЕ КАО СРЕДСТВО ЗА ДОКАЗИВАЊЕ! Млади због тога у све већем ризику на путевима КАМПАЊА упозорава на опасно понашање за воланом
Dnevnik
Вршилац дужности директора Агенције за безбедност саобраћаја (АБС) Бранко Стаматовић изјавио је данас да кампања "На матуру без аутомобила" за циљ има подизање свести младих о безбедном учествовању у саобраћају, јер управо млади матуранти у том периоду свог живота постају возачи и једна су од најугроженијих категорија учесника у саобраћају.
.. nastavite čitanje ...