Objavljeno: Sreda, 20. maj 2026. 17:15:51
Вршилац дужности директора Агенције за безбедност саобраћаја (АБС) Бранко Стаматовић изјавио је данас да кампања "На матуру без аутомобила" за циљ има подизање свести младих о безбедном учествовању у саобраћају, јер управо млади матуранти у том периоду свог живота постају возачи и једна су од најугроженијих категорија учесника у саобраћају.