Banjalučki policajci reketirali devojku, uhapšeni sa obeleženim novčanicama!
Telegraf - Najnovije vesti
Policajci Milan S. i David S. iz Banjaluke, koji su uhapšeni zbog zelenaštva, novac na kamatu dali su devojci iz Banjaluke kojoj su potom pretili i svakodnevno.
.. nastavite čitanje ...