Đurić o hapšenju srpskih direktora: Oni koji krše ljudska prava na KiM mogu da očekuju reakciju organa države Srbije
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je danas, povodom hapšenja petoro Srba u Gračanici, direktora srpskih zdravstvenih i prosvetnih ustanova, da država Srbija pažljivo prati situaciju i da oni koji krše ljudska prava na KiM mogu da očekuju reakciju tužilaštava, sudova i policijskih organa Srbije.
.. nastavite čitanje ...