„Imamo sreću da ćemo imati i kajsiju i breskvu“: Nakon katastrofalne prošle godine proizvodnja voća i žitarica se oporavlja, ali opasnost još nije prošla
Dnevni list Danas
"Imamo sreću da ćemo imati i kajsiju i breskvu": Nakon katastrofalne prošle godine proizvodnja voća i žitarica se oporavlja, ali opasnost još nije prošla 1Proizvodnja voća i žitarica ove godine mogla bi da bude značajno bolja u odnosu na prošlu godinu, koja je bila gotovo katastrofalna. Vremenski uslovi početkom godine bili su povoljni za sve kulture, što stručnjacima daje razlog za optimizam, ali tvrde da opasnost još uvek nije prošla.
.. nastavite čitanje ...