Tragedija je potresla italijanski grad Kasorija kod Napulja nakon smrti šesnaestogodišnjeg mladića, kome je pozlilo ubrzo pošto je pojeo sladoled u lokalnoj poslastičarnici. Istraga je odmah pokrenuta nakon što je mladić u subotu uveče otišao u omiljeni lokal, a nedugo zatim preminuo. Prema navodima italijanske agencije ANSA, prijatelji su ga nakon izlaska iz poslastičarnice odvezli […]
Чланак Italija: Mladić je umro nakon što je pojeo sladoled се појављује прво на Vesti Online.