Objavljeno: Sreda, 20. maj 2026. 21:30:00

Százmillió dollár értékű élelmiszer- és gyógyszersegélyt ajánlott fel a kubai népnek szerdai videoüzenetében Marco Rubio amerikai külügyminiszter, miközben a szigetország vezetését tette felelőssé a kialakult áram-, élelmiszer- és üzemanyaghiányért.
Szerző: MTI