Memorandum o Kosovu i Metohiji: I studenti, šta ćemo sad?
Dnevni list Danas
Memorandum o Kosovu i Metohiji: I studenti, šta ćemo sad? 1Ti arogantni, bahati, mladi ljudi ne znaju da mi mnogo novca dajemo za naš narod na Kosovu i Metohiji. Veze blage nemaju. Ništa im nije jasno i ništa ne razumeju. Znaju samo da idu protiv svoje države i kritikuju svoj narod, kazao je Aleksandar Vučić, lažni predsednik (svih građana) Srbije, komentarišući Memorandum o Kosovu u Metohiji, koji su nedavno predstavili studenti u blokadi.
.. nastavite čitanje ...