У просторијама Црвеног крста Крагујевац, одржано је Градско такмичење из прве помоћи, за ученике четвртог разреда основних школа. Прво место на овом такмичењу освојили су ученици ОШ “Светозар Марковић“, друго је припало ђацима ОШ“ Вук Караџић“, а треће малим такмичарима из ОШ „ 21. октобар“. Основци су имали задатак да покажу своје знање и вештине […]
Чланак Основци показали знање и вештине из прве помоћи се појављује прво на .